Наразі в пресслужбі Закарпатського ОТЦК та СП ніяк не прокоментували цю ситуацію
Про даний інцидент повідомили адвокатка Тетяна Щербань на своїй сторінці у Фейсбук.
Повідомляється, що 40-річного чоловіка зупинили у Мукачеві за начебто дрібне адміністративне порушення – непристібнутий пасок безпеки.
Патрульні поліцейські витребували у чоловіка не тільки водійське та техпаспорт, а й військово-облікові документи. Клієнт добровільно надав довідку про те, що є інвалідом пожиттєво та не підлягає до військової служби.
пише адвокатка.
Вже 12 червня, у період з 20:00 до 20:30чоловіка затримують з єдиним роз’ясненням, що, начебто, його військово-облікові документи підроблені. Машину БМВ, на якій зупинили чоловіка, “арештували на потреби ЗСУ”. Однак зазначається, що транспортний засіб взагалі належить іншій людині.
Вночі 12 червня чоловіка перевозять проти його волі до будівлі Мукачівського ТЦК та СП, де незаконно утримують протягом двох діб – до вечора 14 червня.
14 червня стан мого клієнта різко погіршується – медики “швидкої допомоги” прибули для стабілізації стану чоловіка, повідомили військоматникам, що він потребує негайної госпіталізації, але посадові особи Мукачівського ТЦК та СП відмовилися “віддавати” медикам мого клієнта. Замість цього вночі 14.06. мого клієнта під конвоєм автоматників доставили до ТЦК та СП міста Берегове.
зазначає Тетяна.
У ніч на 16 червня чоловіка доставили до військової частини у місті Чоп Ужгородського району Закарпатської області.
З 2023 року мій клієнт, непридатний до військової служби, неодноразово залишав межі України, отримуючи належне лікування в країнах ЄС. Жодного разу документи, надані ним на кордоні, не викликали сумнівів у своїй легітимності. Але для патрульного поліцейського Мішка з Закарпаття та для представників ТЦК та СП, схоже, закони України не мають жодної сили.
повідомляє адвокатка.
Зараз Тетяна Щербань не знає, як їй витягнути свого клієнта з цієї ситуації, адже боротися з ТЦК не так просто.
Залишити відгук