На Закарпатті судитимуть організаторів підпалів майна військовослуфжбовців

На Закарпатті судитимуть організаторів підпалів майна військовослуфжбовців для РФ новини Ужгорода та Закарпаття
Фото: Поліція Закарпаття

Перед судом постануть двоє чоловіків — 32-річний житель Києва та 39-річний уродженець Донеччини, який раніше був судимий,- повідомили в Головному управлінні Нацполіції Закарпатської області.

Обидва підозрюються у виконанні завдань російських спецслужб, які замовили їм підпали майна військовослужбовців на Закарпатті.

За даними поліції, представники спецслужб країни-агресора встановили контакт із підозрюваними через соціальні мережі. За фінансову винагороду їм було доручено організувати серію підпалів. Зокрема, об’єктами злочинних намірів стали автомобілі військових у Мукачеві та житло одного з військовослужбовців в Ужгороді. Під час розслідування з’ясувалося, що у злочинців було понад 10 потенційних цілей.

Завдяки оперативним заходам співробітників Управління карного розшуку ГУНП у Закарпатській області вдалося запобігти цим злочинам та затримати фігурантів.

Зібрані матеріали поліцейські передали до Служби безпеки України. Наразі досудове слідство завершено, а справа направлена до суду. Зловмисників обвинувачують у закінченому замаху на умисне знищення чужого майна шляхом підпалу, вчиненому організованою групою, а також у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період. Їм інкримінують порушення за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 194 та ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України.

За скоєне чоловікам загрожує до 10 років позбавлення волі.

Викриття та затримання злочинців стало можливим завдяки співпраці поліції Закарпаття з колегами зі столиці, співробітниками УСБУ та за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Ретельна робота наших оперативників та аналітиків дозволила не тільки запобігти злочинам, але й забезпечити якісну доказову базу для суду, — зазначили в Головному управлінні Нацполіції Закарпатської області.

Ця справа підкреслює важливість злагодженої роботи правоохоронних органів у протидії загрозам, які створює країна-агресор.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*