Прикордонники Мукачівського загону зустріли чемпіонку світу з фехтування

Першою зустріти фехтувальницю в Україні випала честь прикордонникам Мукачівського прикордонного загону.

У пункті пропуску «Лужанка» охоронці кордону привітали володарку шести олімпійських медалей і чотириразову чемпіонку світу в цьому виді спорту з Перемогою та подякували їй за наполегливість, стійкість і справжню, українську жагу перемагати та рухатися уперед!

Зі свого боку Ольга Харлан подякувала прикордонникам за теплий прийом, зауваживши, що під час змагань відчувала підтримку кожного українця та українки, які вболівали за неї.

Спортсменка здобула першу медаль для України на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі – бронзу.

Після здобуття бронзової медалі в індивідуальних змаганнях жіноча збірна України з фехтування на шаблях, у складі якої була й Ольга Харлан, стала переможцем командного турніру на цьогорічних Олімпійських іграх.

Харлан є однією з найбільш титулованих спортсменок в історії України, на її рахунку понад 100 медалей з різних змагань, вона також є найбільш титулованою олімпійською спортсменкою.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.