Закарпаття активно долучається до освітнього проєкту The LEGO Foundation

Фото: Фейсбук Закарпатська ОВА

Закарпаття продовжує впроваджувати інноваційні підходи до розвитку дошкільної освіти, повідомляє Закарпатська ОВА.

Цього разу 13 дитячих садків області стали учасниками проєкту «Сприяння освіті», який реалізується Міністерством освіти України спільно з данським благодійним фондом The LEGO Foundation. Ця ініціатива впроваджується у навчальних закладах різних рівнів з 2010 року.

Основною метою проєкту є підвищення якості освіти через всебічний розвиток дітей. Це досягається шляхом впровадження інноваційних методів навчання, орієнтованих на формування ключових компетенцій, розкриття творчого потенціалу та розвитку через гру. Такий підхід дозволяє зробити навчальний процес цікавим, ефективним і сучасним.

До проєкту долучилися дитячі садки Мукачівської, Хустської, Виноградівської та Батівської громад. У рамках ініціативи ці заклади отримають навчально-ігрові набори LEGO Education. Педагоги, вихователі, методисти та психологи зможуть пройти спеціальну підготовку, отримати коучингову підтримку і нові можливості для професійного розвитку.

Для учасників проєкту передбачено широкий спектр освітніх заходів:

  • інформаційні зустрічі;
  • семінари й тренінги;
  • міжрегіональні та міжнародні сесії для обміну досвідом;
  • супроводжувальні візити;
  • діалог-сесії;
  • моніторингові та наукові дослідження.

Окрім цього, педагоги матимуть можливість взяти участь у міжнародному Фестивалі гри, навчання і натхнення Play Fest-2025.

У цьому навчальному році до проєкту «Сприяння освіті» долучаться 101 дитячий садок з 11 областей України. За кількістю закладів-учасників Закарпаття зайняло третє місце серед регіонів країни. Це свідчить про активну позицію області у впровадженні сучасних методів навчання.

Проєкт «Сприяння освіті» – це важливий крок до формування нового покоління, яке зростатиме в умовах креативного мислення та інноваційного підходу до вирішення завдань. Закарпаття демонструє яскравий приклад того, як можна використовувати міжнародний досвід для покращення якості освіти в Україні.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*