7 млн ​​грн на пошиття зимової форми для бійців ТрО виділить Берегівська громада

Фото: Голос Карпат

У рамках обговорення Віктор Микита провів робочу зустріч із мером міста Берегова Золтаном Бабяком, керівником Берегівської райради Карлом Резешом та депутаткою обласної ради Юдітою Петеі.

Про це на своїй сторінці інформує Закарпатська ОВА.

Керівник ТГ розповів про виділення коштів з міського бюджету на підтримку бойової готовності військових підрозділів, які перебувають у зоні відповідальності громади.

 Золтан Бабяк повідомив, що станом на 19 вересня 2022 року до Берегівської міської ради надійшло 14 клопотань щодо матеріально-технічного забезпечення ЗСУ, інших військових формувань і правоохоронних органів, з них в повному обсязі задовольнили 11. На їхню реалізацію з бюджету виділили 5,2 млн грн.

Під час зустрічі Віктор Микита наголосив, що попереду зима і вже замовляють пошиття теплого одягу й взуття для підрозділів територіальної оборони. Тому, за його словами, громаді потрібно невідкладно прийняти рішення щодо додаткового виділення коштів у сумі 7 млн грн та перенаправити їх до Берегівського 73-го батальйону ТрО на оплату відповідного пошиття зимових речей.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*