У вівторок в Ужгороді презентують графічну новелу та виставку

Фото: ЗОУНБ ім.Ф.Потушняка

21 березня закарпатців запрошують на презентацію графічної новели “На межі” та виставки “Втрачений дім”.

Про це пише Закарпатська обласна бібліотека ім. Ф.Потушняка.

На заході розкажуть чутливі історії людей, які постраждали під час російсько-української війни, через графічну новелу на реальних подіях в Україні “На межі”, а також через виставку портретів “Втрачений дім”.

Організаторами події є Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та у партнерстві з Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою ім.Ф.Потушняка.

Все, що зібрано на цих сторінка і стендах – реальність, у якій опинилися мільйони українців під час повномасштабного нападу Росії. Ця війна почалася ще у 2014 році з Донецька та Луганська. Зараз її руйнівні наслідки відчуває кожен українець: від дорослого, до немовляти, багато з яких часто народжуються у темних підвалах під звуки сирен та вибухів. Наші міста, житлові будинки далі обстрілюють ракетами й снарядами, забираючи не тільки права та свободи, а й життя мирного населення

Керівниця “Молодої Просвіти” Євгенія Бардяк

Виставку було створено влітку 2022 року після візитів організації у тимчасові прихистки для людей, що були облаштовані у школах і садочках Івано-Франківської області на заході України. До неї увійшло 22 історії. Кожна унікальна і говорить про втрату, якої зазнала людина, позбавлена доступу до базових потреб – відчуття безпеки, їжі, води, тепла, а також про загибель рідних. Усі ці історії варто сприймати не тільки як індивідуальний досвід, але й як збірний образ мільйонів українців, що вижили й тікають від війни.

Початок о 15 годині. Попередня реєстрація обов’язкова!

Локація: ЗОУНБ ім.Ф.Потушняка ( пр.Свободи, 16).

Ужгород24 нагадує:

В скансені відкрилась виставка робіт «Об’єднаймося ж, брати мої!» (фото)

В Ужгородському Скансені запрацювала Майстерня писанкарства

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*