Укус змії на подвір’ї: на Ужгородщині до лікарні госпіталізували 8-річну дитину

Укус змії на подвір’ї

В Ужгородському районі медики екстреної допомоги надали допомогу 8-річній дитині, яку вкусила змія, – повідомляє 103 Закарпаття.

Як повідомили медики, інцидент стався на городі поблизу будинку, де проживає дитина. Після укусу на лівій стопі залишилася рана, а постраждалий скаржився на погіршення самопочуття.

На виклик оперативно прибула бригада екстреної медичної допомоги №304 під керівництвом лікаря Світлани Приходько. Після огляду та надання необхідної допомоги дитину транспортували до Обласної дитячої лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Медики нагадують: у разі укусу змії не можна розрізати або припікати рану, висмоктувати отруту чи накладати джгут. Постраждалому слід забезпечити спокій, обмежити рухи, за можливості знерухомити кінцівку та якомога швидше звернутися за медичною допомогою.

У теплу пору року фахівці закликають бути особливо обережними на городах, у високій траві, біля водойм та кущів, де можуть перебувати змії.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*