Ремонт школи за 7,9 млн грн обернувся збитками

Фото: Поліція Закарпатської області

Правоохоронці Ужгородщини викрили схему можливого привласнення бюджетних коштів під час капітального ремонту навчального закладу в селищі Середнє.

За даними слідства, збитки для громади склали майже 2,2 мільйона гривень.

Як повідомили в поліції, підозру отримав 44-річний ужгородець — директор підрядної організації, яка виграла тендер на проведення ремонтних робіт у закладі загальної середньої освіти. Замовником виступала Середнянська селищна рада.

Під час розслідування слідчі встановили, що для отримання коштів підрядник подавав акти виконаних робіт із недостовірними відомостями. Зокрема, йдеться про завищення обсягів покрівельних і теплоізоляційних робіт, а також включення витрат, які фактично не були підтверджені.

На підставі цих документів підрядній організації було перераховано понад 7,9 мільйона гривень. Водночас результати проведених експертиз засвідчили, що реальна вартість виконаних робіт становила близько 5,7 мільйона гривень.

Таким чином, за версією слідства, територіальній громаді завдано збитків на суму майже 2,2 мільйона гривень.

Фігуранту повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Досудове розслідування триває. Оперативний супровід здійснюють співробітники Управління стратегічних розслідувань та СБУ, процесуальне керівництво у справі забезпечує Ужгородська окружна прокуратура.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*