На Закарпатті прикордонники викрили чергову схему незаконного переправлення чоловіків через державний кордон. Правоохоронці затримали 21-річну жительку області та її 18-річного спільника, які за 5 тисяч доларів США обіцяли організувати незаконний перетин кордону до Румунії.
Як повідомили у Мукачівському прикордонному загоні, організаторкою схеми була молода закарпатка. Вона дистанційно координувала дії «клієнта» та забезпечила його прибуття до прикордонної зони.
За даними слідства, маршрут пролягав через місцеве кладовище на околиці села Луг. Саме там жінка зустріла 26-річного жителя Києва, якому мала показати шлях до річкової ділянки українсько-румунського кордону. Її 18-річний спільник тим часом стежив за місцевістю, щоб попередити про появу прикордонних нарядів.
Правоохоронці затримали обох фігурантів одразу після передачі їм 5 000 доларів США. За ці кошти вони гарантували чоловікові безпечний перехід через річку Тиса до Румунії.
Обох підозрюваних затримали в порядку ст. 208 КПК України та повідомили їм про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України.
Операцію провели співробітники Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно зі слідчими Мукачівського районного управління поліції, співробітниками СБУ, за силової підтримки спецпідрозділу «ДОЗОР» та під процесуальним керівництвом Мукачівської окружної прокуратури.
Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.


Залишити відгук