Олександр Усик оголосив про відмову від чемпіонських титулів

Олександр Усик оголосив про відмову від чемпіонських титулів

Олександр Усик зробив гучну заяву, повідомивши про рішення звільнити всі чемпіонські пояси, якими наразі володіє у надважкій вазі. Водночас спортсмен наголосив, що це не означає завершення його професійної кар’єри.

Про своє рішення боксер повідомив у відеозверненні, пояснивши, що хоче дати можливість іншим претендентам поборотися за титули.

«Сьогодні гарний день сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби хлопці в черзі за них боксували», — заявив Усик.

Водночас чемпіон заспокоїв своїх уболівальників, підкресливши, що не залишає бокс.

«Я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що у мене є Last Dance», — сказав спортсмен, натякнувши на свій майбутній прощальний поєдинок.

Таким чином Усик звільняє титули за версіями WBC, WBA та IBF, відкриваючи шлях іншим боксерам до боротьби за чемпіонські звання. За інформацією міжнародних ЗМІ, українець планує провести ще один бій, який називає своїм «останнім танцем»

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*