Трагічний виклик у Берегові: медики констатували смерть матері, а згодом не змогли врятувати її сина

Трагічний виклик у Берегові: медики констатували смерть матері, а згодом не змогли врятувати її сина
Фото: 103 Закарпаття

У Берегові бригада екстреної медичної допомоги виїхала на виклик до жінки, якій раптово стало зле. Проте цей виїзд завершився подвійною трагедією — під час одного виклику померли двоє людей.

За інформацією Закарпатського центру екстреної медичної допомоги, виклик здійснив син жінки, який повідомив, що його матері терміново потрібна допомога.

Після прибуття медики лише констатували смерть жінки, яка настала ще до їхнього приїзду.

Поки бригада працювала на місці події, її сину також раптово стало зле. У чоловіка сталася раптова зупинка кровообігу.

Медики негайно розпочали реанімаційні заходи та боролися за його життя, однак усі спроби виявилися безрезультатними — врятувати чоловіка не вдалося.

На виклику працювала бригада екстреної медичної допомоги №601 під керівництвом парамедикині Марії Делеган.

Про подію повідомили правоохоронців, які встановлюватимуть усі обставини трагедії.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*