Після п’ятирічної перерви в Ужгороді знову відбудеться регата на річці Уж

Після п’ятирічної перерви в Ужгороді знову відбудеться регата на річці Уж
Фото: Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА

В Ужгороді відроджують одну з найяскравіших літніх традицій міста. Після п’ятирічної перерви на річці Уж знову проведуть регату, до участі в якій запрошують усіх охочих.

Про подію повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

Старт запливу запланований на 18:00 у неділю, 26 липня. Учасники вирушать із пляжу біля Підзамкового мосту на правому березі річки, а фінішуватимуть за мостом Масарика, навпроти готелю «Ужгород» на лівому березі.

Організатори запрошують власників будь-яких немоторних плавзасобів: човнів, надувних човнів, плотів та інших саморобних конструкцій. Особливо вітаються креативне оформлення, тематичний декор і яскраві костюми.

Цьогорічна регата матиме й благодійну мету — усі кошти, зібрані під час заходу, спрямують на підтримку українських військових.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*