На Берегівщині сталася чергова трагедія на воді. У селі Нижні Ремети під час купання у річці Боржава загинув 16-річний підліток.
Як повідомили у Закарпатському центрі екстреної медичної допомоги, на спецлінію 103 надійшов виклик про утоплення хлопця. На місце події оперативно прибула бригада Берегівської станції екстреної медичної допомоги №602 під керівництвом парамедика Богларки Лончак.
Медики майже годину проводили реанімаційні заходи та докладали всіх зусиль, аби врятувати життя юнака. Проте, на жаль, врятувати хлопця не вдалося.
Це вже не перший випадок загибелі дитини на воді у Берегівському районі за останній час.
Рятувальники та медики вкотре закликають батьків нагадувати дітям про правила безпеки біля водойм. Не варто купатися наодинці, стрибати у воду в незнайомих місцях чи переоцінювати власні сили.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого.


Залишити відгук