Активістів Закарпаття запрошують взяти участь у конкурсі суспільних ініціатив

«Толока ідей Мукачево: безпека, інклюзія, інтеграція» – це триденна зустріч, де 18 команд за підтримки менторів та менторок зможуть пропрацювати та представити свої проєктні ідеї для підвищення безпеки, інклюзії та інтеграції в Мукачеві

У день волонтера, 5-7 грудня, запрошуємо активістів, волонтерів, представників громадського сектору взяти участь в конкурсі суспільних ініціатив «Толока ідей Мукачево: безпека, інклюзія, інтеграція», інформують в пресслужбі Мукачівської міськради.

Команда журі обере 6 переможців, які отримають грантове фінансування на втілення своїх ініціатив.

Для участі необхідно зареєструвати свою ідею, яка відповідала б одному з трьох напрямів:

  • Громадська безпека: фізична безпека, доступ до послуг, послуги соціального захисту, нульова толерантність до гендерно зумовленого та домашнього насильства, доступ до правосуддя тощо.
  • Інклюзія: архітектурна безбар’єрність, загальна інклюзія, яка враховує потреби людей з інвалідністю та маломобільних категорій населення, залучення населення до ухвалення рішень тощо.
  • Інтеграція: взаємна адаптація між приймаючою громадою та тими, хто був вимушений переїхати до нової громади, відновлення соціальних зв’язків та спільне вирішення проблем, економічна інтеграція (допомога малим та мікропідприємствам, працевлаштування тощо).

Зареєструвати проєктну ідею потрібно за посиланням.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*