Безкоштовні консультації мамолога для жінок-військових

П’ять лікарів медичного центру “Prevention” консультуватимуть військовослужбовиць упродовж жовтня на особистих прийомах та онлайн. Цією ініціативою заклад долучається до місяця боротьби з раком молочної залози, запровадженого Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Про це повідомляє Закарпаття про головне.

З повідомлення відомо, що спеціалісти приватного госпіталю “Prevention” надаватимуть детальні консультації та відповідатимуть на запитання жінок-військових. Консультації проводитимуться під час особистого прийому та у форматі онлайн.

Надзвичайно важливо навчитись правильно обстежувати себе, розуміти на що звертати увагу, йти до спеціаліста з найменшою підозрою чи дискомфортом. Адже рання діагностика – головна запорука успішного лікування та повноцінного життя

наголошують у Prevention

У жовтні місяці лікарі “Prevention” консультуватимуть жінок-військових безкоштовно. Вони запрошують усіх охочих скористатись цією можливістю та подбати про власне здоров’я.

Записатись на консультацію можна за номером кол-центру 0 800 216 115 з 8:00 до 19:00 без вихідних.

Онлайн-прийом лікарі проводитимуть у будь-який зручний для жінки спосіб – у месенджерах соцмереж, мобільних додатках, по zoom-зв’язку тощо.

Особисті консультації проходитимуть у “Prevention Hospital” за адресою: с.Великі Лази, вул. Східна 4-1.

Для підтвердження особи потрібне лише посвідчення або військовий квиток.

Ужгород24 дякує всім жінкам-військовим за боротьбу та захист нашої країни і закликає берегти себе та турбуватись про своє здоров’я.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*