Через тривалі дощі на Закарпатті небезпечна ситуація

Фото ілюстративне

В області зараз багато затоплених полів, вода заходить у підвали будинків, а також руйнує дамби та інші укріплення

Станом на 10 лютого у зв’язку з цим відбулося підтоплення території в різних частинах краю, повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Берегівський район: автодорога місцевого значення між селами В. Комʼяти та Шаланки (шар води – 30-40 см, протяжність 100 м), рух перекрито, об’їзд здійснюється через Вилок; сільськогосподарські угіддя с. Кам’янське (30 га);

Хустський район: сільськогосподарські угіддя між селами Стеблівка та Сокирниця (120 га); сільськогосподарські угіддя с. Вільхівка (20 га).

На місцях переливів і підтоплень працюють фахівці ДСНС, поліції та представники громад, які за необхідності забезпечують дворогосподарства засобами відкачування води, обігріву та приготування їжі. Водночас діють пункти незламності, де можна зігрітися, підзарядити телефони й під’єднатися до інтернету.

пише Віктор Микита.

За даними БУВР Тиси, очікується формування значного місцевого та схилового стоку із затопленням понижених місць, особливо в населених пунктах, унаслідок захаращення русел, потічків та водовідвідних канав, утворення локальних селів та зсувів перезволоженого ґрунту (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий).

Триває постійний моніторинг водогосподарської ситуації, зокрема і за допомогою автоматизованої інформаційно-вимірювальної системи «ТИСА».

Ужгород24 вже писав:

На Рахівщині стався зсув опорної стіни на трасу Н-09

 Поблизу Рахова стався зсув ґрунту на дорогу.

На Тячівщині знову стався зсув ґрунту

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*