Представники Червоного Хреста не прибули на лінію розмежування

Фото: АрміяInform

Представники Червоного Хреста не приїхали на межу з тимчасово окупованими територіями, де чекала українська делегація.

Про це повідомляє Еспресо

Як повідомляє видання, на їх запит  у  Міжнародному Комітеті Червоного Хреста відповіли, що команда з 11 працівників комітету включаючи лікаря знаходяться на території Донецьку. І, що ця команда готова відвідати військовополонених.

В той час Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець на своїй фейсбук-сторінці повідомив, що Червоний Хрест не  прибув на лінію розмежування. Він також наголосив, що поки міжнародні організації чогось бояться та мовчать, ворог катує та знущається над нашими воїнами.

Цей візит ми планували, як і обіцяли з української сторони, здійснити разом із Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, для того, щоб спонукати його домогтися від Росії доступу до Оленівки й відвідати українських військовополонених. Це видалось для МКЧХ складніше ніж просто вчергове опублікувати “заклики до обох сторін” на сторінках свого сайту. Попри наш заклик і готовність забезпечити таку поїздку, МКЧХ ми не побачили Це війна, так. І вона не є безпечною. Але хіба не для цього створена місія МКЧХ і не на її діяльність і виконання покладеного мандату люди з усього світу жертвують кошти?

Дмитро Лубінець.

Лубінець також зазначив, що якщо асоціація не в змозі виконувати обов’язки, тоді вона повинна бути ліквідована.

Ужгород24 нагадує, що сьогодні З російського полону повернули ще 108 жінок

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*