День Незалежності: святкуємо із обмеженнями

24 серпня 2022 року Україна відзначає 31-й День Незалежності. І вже півроку бореться за перемогу в війні, розпочатій росією.

Цей день, попри всю святковість, у зв’язку із воєнним станом, як і інші державні свята, не є вихідним. В цьому році Україна не святкує гучно День Незалежності, адже, за словами президента Володимира Зеленського, всі гроші йдуть на фронт.

Крім того, українців закликають не ігнорувати повітряні тривоги, особливо в цей день через можливі ворожі атаки та провокації, а також дотримуватися умов комендатських годин.

Закарпатська область на цей день ввела наступні обмеження:

• заборонити у період з 22:00 до 8:00 упродовж 24-28 серпня роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Обмеження поширюються й на заклади ресторанного господарства. Під забороною залишається продаж вказаних напоїв працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям ЗСУ, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань;
  • обмежити роботу закладів ресторанного господарства до 23:00 24 серпня;
  • заборонити масове скупчення людей на території області у період з 24 серпня до 8:00 25 серпня.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.