Деолігархізація в дії: АТ «Закарпатгаз» перейшло в управління держави

Фото: ПАТ "Закарпатгаз"

Газорозподільне підприємство АТ «Закарпатгаз» перейшло під контроль держави і буде працювати у складі НАК «Нафтогаз України»

Це 19-те газорозподільне підприємство, яке перейшло в управління держави менш ніж за рік, інформують в Міненерго.

Зазначається, що повернення газорозподільної інфраструктури під контроль держави є частиною реалізації реформи з деолігархізації України, розпочатої Президентом Володимиром Зеленським.

Старт відповідному процесу було дано у листопаді 2022 року, коли Уряд за пропозицією міністра енергетики Германа Галущенка ухвалив рішення про переукладення договорів експлуатації газорозподільних мереж державної форми власності, яке запустило процес повернення державного майна під контроль держави.

«Повернення державі контролю над газорозподільними мережами – питання національної безпеки. Держава має забезпечити громадянам безперебійне газопостачання, особливо під час війни, коли виклики посилюються. До того ж процес повернення мереж в управління держави дає старт розв’язанню проблем, що виникли після приватизації облгазів, яка відбулася понад 10 років тому»

зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

Також зазначається, що відтепер держава розподілятиме газ для 278 тисяч приватних помешкань та понад 4 тисяч юридичних споживачів у Закарпатській області.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*