До 50 тисяч євро на зелені інновації: закарпатські підприємці можуть отримати грантову підтримку через проєкт Greencubator «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

Фото: Закарпатська обласна державна адміністрація

Закарпатські підприємці мають можливість отримати грантову підтримку до 50 тисяч євро для впровадження зелених інновацій в межах проєкту «Кліматичні Інноваційні Ваучери», організованого українською неурядовою організацією Greencubator.

Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація.

Деталі програми були презентовані під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу». Заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан підкреслив важливість підтримки від донорів для підприємців, які реалізують проєкти з метою зменшення впливу на навколишнє середовище та поліпшення екологічної ситуації.

Мирослава Фатула, заступниця директора департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА, зазначила, що цей проєкт допомагає підприємствам реалізовувати технологічні та соціально відповідальні ініціативи.

Зокрема, підприємці можуть отримати консультації та супровід щодо реалізації таких грантових проєктів у Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді. Тут надаються послуги з визначення концепції, розробки стратегії та написання бізнес-плану.

У межах програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» підприємці, які займаються зеленими технологіями, можуть отримати до 50 000 євро від ЄБРР та ЄС. Реєстрація на четверту хвилю грантової програми триває до 14 лютого 2025 року.

Умови участі:

  • Претендувати на грант можуть малі та середні підприємства, які працюють в Україні більше одного року.
  • Головна вимога до проєктів – значне зменшення викидів CO₂ та інших парникових газів.
  • Грант покриває до 75% вартості завершеного проєкту.

Ольга Зубчик, проєктна координаторка Greencubator, зазначила, що з 2017 року в межах програми гранти на загальну суму 1 800 000 євро отримали 54 українські підприємці. Одним із переможців став закарпатець Валентин Фречка, який успішно запустив унікальну технологію виготовлення паперу з опалого листя.

Для отримання додаткової інформації та допомоги у подачі заявки на участь у проєкті підприємці можуть звертатися до Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*