ФК “Минай” перемогли у грі з “Колосом”

Закарпатська футбольна команда взяла верх у грі з ФК “Колос” Київської області

Про виїзну перемогу в УПЛ повідомили на сайті Закарпатської асоціації футболу.

Так, невдалий старт у другій частині сезону, вірусний спалах у команді, зрештою, виїзна гра – аж ніяк не ті чинники, які сприяють перемозі. Та все ж непогана гра в останніх матчах, зрештою, фортуна, яка так обходила боком минайців останнім часом, таки дали результат у сьогоднішньому матчі з «Колосом», котрий перебуває в першій шістці.

На звітну гру підопічні Володимира Шарана вийшли з певними змінами у складі: не було Олександра Мельника, Олега Горіна, Олега Вишневського. Натомість у стартовому складі вийшли Дмитро Немчанінов і Богдан Чуєв. А ось «Колос» після перемоги над «Рухом» вийшов у звичній комплекції «основи».

Природно, що господарі відповідно до свого статусу й місця в «турнірці» були фаворитами зустрічі. Утім, «Минай» не просто кваліфіковано захищався, а чимало атакував сам і дуже швидко відкрив рахунок. Уже на 9 хвилині після подачі кутового Назарієм Воробчаком Юрій Кравчук ефективно зіграв на другому поверсі, випередивши суперника, та влучно пробив – 0:1 у поєдинку.

Невдовзі «Минай» мав подвоювати рахунок, однак Михайло Гечев після пасу Єгора Твердохліба не зміг вийти переможцем у дуелі з «кіпером» суперника. Слід згадати й атаку з участю Андрія Булези й того ж Твердохліба, але й цього разу м’яч не залетів у ворота – ситуацію контролював Євгеній Волинець.

Звичайно, програючи, не був статистом і «Колос». Зокрема, в одному з епізодів наприкінці тайму Павло Оріховський влучив у стійку. Однак гол гостей випадковим не назвеш, – пише Закарпатська асоціація футболу.

У другому таймі закарпатці теж не лише вдало захищалися, а й небезпечно діяли в атаці. Так, в одному з випадів «Колоса» гостей підстрахувала стійка, а потім два добивання поспіль нейтралізував Олександр Бандура. Але й активність Єгора Твердохліба, Михайла Гечева й Андрія Булези тримали в напрузі господарів. У підсумку перемога «Миная».

Будь-який виграш важливий, але за нинішнього турнірного становища «Миная» – поготів. Команда Володимира Шарана неабияк покращила своє становище в «турнірці».