Із Закарпаття у Харків відправили потужні трансформатори та спецобладнання (ФОТО)

Завдяки благодійній організації «Фонд Андрія Півня» вдалося отримати спецвантаж від нідерландських партнерів

За дорученням Президента України Володимира Зеленського у межах цільового пакета підтримки від Закарпаття вчора, 9 квітня, було направлено до Харкова потужні трансформатори та спецобладнання загальною потужністю 4600 кВт, які допоможуть дати більше енергії і забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури міста.

Сьогодні ми приділяємо особливу увагу місту Харків, ми прикуті душею і серцем до нього. Ми щиро раді, що разом з командою Фонду та головою військової адміністрації змогли реалізувати даний проєкт та даємо Харкову енергію і силу.

каже Андрій Півень.

Представники Фонду зауважують, що дворічна співпраця з невеликою громадою містечка Вассенар неподалік Гааги постійно дає позитивні результати і багато з цієї допомоги йде саме на Харків. Українка Lesya Verheijen змогла об’єднати там батьків і вчителів американської школи Гааги і просто активних громадян для того, щоб допомагати Україні. Одним з видів допомоги стали трансформатори для підтримки енергетичної системи. За підтримки голови Закарпатської ОВА Віктора Микити їх привезли з Нідерландів в Ужгород і вчора передали на Харків.

Зауважимо, що зараз Харків знаходиться під щоденними обстрілами ворога. Багато містян залишилися без світла, з кожним днем місто руйнується, люди втрачають свої домівки.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*