![благодійники](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_21-03-55-678x381.jpg)
Завдяки благодійній організації «Фонд Андрія Півня» вдалося отримати спецвантаж від нідерландських партнерів
За дорученням Президента України Володимира Зеленського у межах цільового пакета підтримки від Закарпаття вчора, 9 квітня, було направлено до Харкова потужні трансформатори та спецобладнання загальною потужністю 4600 кВт, які допоможуть дати більше енергії і забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури міста.
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/foto-5-of-81-1024x683.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_21-06-09-1024x768.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-09_21-06-11-768x1024.jpg)
Сьогодні ми приділяємо особливу увагу місту Харків, ми прикуті душею і серцем до нього. Ми щиро раді, що разом з командою Фонду та головою військової адміністрації змогли реалізувати даний проєкт та даємо Харкову енергію і силу.
каже Андрій Півень.
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/foto-6-of-81-1024x950.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/foto-11-of-81-1024x683.jpg)
Представники Фонду зауважують, що дворічна співпраця з невеликою громадою містечка Вассенар неподалік Гааги постійно дає позитивні результати і багато з цієї допомоги йде саме на Харків. Українка Lesya Verheijen змогла об’єднати там батьків і вчителів американської школи Гааги і просто активних громадян для того, щоб допомагати Україні. Одним з видів допомоги стали трансформатори для підтримки енергетичної системи. За підтримки голови Закарпатської ОВА Віктора Микити їх привезли з Нідерландів в Ужгород і вчора передали на Харків.
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/foto-36-of-81-1024x683.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/foto-47-of-81-1024x683.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/foto-69-of-81-1024x683.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2024/04/foto-75-of-81-1024x683.jpg)
Зауважимо, що зараз Харків знаходиться під щоденними обстрілами ворога. Багато містян залишилися без світла, з кожним днем місто руйнується, люди втрачають свої домівки.
Залишити відгук