Місто-побратим Ужгорода Кошице отримає 3300 робочих місць на заводі електромобілів VOLVO

Як повідомляє портал kosice.sk, сьогодні в Братиславі було підписано контракт між урядом Словаччини та концерном Volvo Cars, який побудує новий завод з виробництва електромобілів в індус трійному парку у Валаліках біля Кошице за 1,2 миллиарда евро.

Повідомляється також, що підприємтва-суміжники створять до 10.000 робочих місць.

Мер Кошице Ярослав Полачек, який був присутній на підписанні контракту, заявив: «Ми довгий час працювали над запрошенням  автовиробника на схід республіки. З моменту будівництва П Východoslovak železiarní це найбільша стратегічна інвестиція в Кошице, яка змінить обличчя усього регіону. Ми раді, що тут будуть вироблятися найсучасніші електромобілі. Volvo як стратегічний інвестор створить близько 10 000 нових робочих місць у Кошиці та околицях, у тому числі зі своїми субпідрядниками».

Прихід нового автозаводу також привітав мер Валаліки Штефан Петрік. «Це новий імпульс для подальшого розвитку нашого села. Ми вже підготували індустріальний парк для іншої автомобільної компанії 20 років тому, тим більше сьогодні чекаємо на нового стратегічного інвестора. Крім того, після угоди зі словацьким урядом, якість життя наших жителів буде значно покращено, а громадський простір буде покращено. Планується нова об’їзна дорога, звукоізолююча стіна від залізниці або місця для дозвілля».

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*