Мукачівець виборов бронзову нагороду на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств (відео)

Спортсмен з Мукачева Роман Фіяло посів третє місце і став бронзовим призером на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА.

Про це йдеться у сюжеті М-Студіо.

Чемпіонату світу IMMAF відбувся в Абу-Дабі. Змагання проводили за трьома віковими категоріями 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років, серед 47 країн та понад 600 спортсменів з усього світу. Щоб досягти високих результатів, та гідно представити Україну на міжнародній арені, спортсмен наполегливо тренувався, відповідально підійшов до змагань.

Тренери пишаються тим, що їхній вихованець зміг досягти таких результатів і здобути бронзу на чемпіонаті світу. Кажуть, дисципліна та здоровий спосіб життя – запорука гарного результату у спорті. Та не тренуваннями єдиними вдається досягати вершин. Велику роль у підготовці та і власне у самих боях відіграє підтримка рідних та близьких. Наполегливість спортсмена та достатня підготовка допомогли отримати хороші результати. Як зазначає тренер Романа, на наступний рік будуть боротися за золото на цьому ж турнірі.