Ми точно переможемо окупантів, а РФ розвалиться – міністр оборони Резніков

Міністр оборони Олексій Резніков переконаний, що Україна переможе у війні з російськими загарбниками. А Російська Федерація розпадеться в осяжному майбутньому.

Олексій Резніков сказав це в етері національного телемарафону. “Я бажаю нам усім вірити у перемогу України, бажаю вам і собі вірити в те, що добро точно переможе зло, тому що ми з вами знаходимося на світлій стороні сили, а світла сторона точно має перевагу над темрявою. Ми з вами здолаємо орків і країна Мордору, повірте мені, розвалиться на окремі державні утворення – і ми побачимо з вами розвал. А ми ж залишимося соборними, незалежними та єдиними”.

Резніков також згадав, що коли Україна здобула незалежність у 1991 році, йому здавалося, що треба розвивати державу й доводити свою самостійність, але підтримувати дружні стосунки з сусідами. “Я був переконаний, що ми будемо дружити з нашими сусідами, і мені й у голову не могло прийти, що найбільш нахабно і підступно поведе себе найближчий сусід”, – сказав Резніков про війну, розпочату Росією проти України.  

Міністр також зізнався, що День незалежності став для нього зі святкового вихідного найважливішим днем в історії України. “За цей День Незалежності Україна платить великою кількістю людської крові, українським життям. І ми точно не повинні втратити цей шанс захистити свою незалежність. І ми точно її захистимо. І я хочу, щоби всі покоління українців святкували цей день, розуміючи, яку ціну за нього сплачено”, – сказав Резніков.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*