На кордоні з Молдовою затримали псевдорумуна

Фото: ДПСУ

Допомогти в цьому за плату в 3 тис. доларів США зголосилися двоє громадян Молдови, які саме і везли свого «клієнта» в бік сусідньої країни

У прикордонній смузі на ділянці відділу «Кельменці» прикордонники зупинили для перевірки легковик, яким їхали троє чоловіків, повідомляє ДПСУ.

Водій та один з пасажирів пред’явили паспорти громадян Молдови, інший пасажир – паспорт громадянина Румунії. В ході перевірки документів у прикордонників виникли сумніви щодо справжності одного з паспортів. Згодом виявилося, що румунська ID-картка виготовлена шляхом простого кольорового друку на пластику.

З залученням офіцерів оперативного підрозділу прикордонники також з’ясували, що псевдорумун є громадянином України 1992 року народження, жителем міста Чернівці. Знаючи, що в контрольованих прикордонних районах, особлива увага правоохоронців прикута до громадян України, він придбав ID-картку громадянина Румунії, щоб до нього виникало менше питань. Також прикордонники дізналися, що чоловік мав намір незаконно перетнути державний кордон.

інформують прикордонники.

Тепер їм загрожує відповідальність, передбачена ст. 332 КК України. Відносно громадянина України до Нацполіції направлено повідомлення за ст.358 КК України, а також складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 204-1 КУпАП.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*