На Україну чекає найхолодніша зима за останні десятиліття

Українців чекає найхолодніша зима за останні десятиліття. Як заявив голова НАК “Нафтогаз” Юрій Вітренко, температура в приміщеннях буде на рівні 17–18°C, що приблизно на чотири градуси нижче за норму, і порадив українцям підготуватися до холодів. Про це повідомляє The Guardian.

Деталі

На випадок, якщо температура повітря на вулиці впаде до -10 градусів – українцям потрібно запастись теплим одягом, ковдрами та бути готовими до холодів.

За словами Вітренко, опалювальний сезон в Україні настане пізніше і закінчиться раніше цієї зими. Це залежатиме від міжнародних партнерів України, які мають надати кошти для імпорту газу, а також можливі непередбачені обставини війни. Зокрема, якщо росія знищить газову інфраструктуру чи сприятиме подальшому скороченню постачання газу до Європи.

“Без фінансової підтримки нам не вистачатиме газу, а це означатиме, що у нас будуть дуже високі ризики виходу з ладу енергосистеми. Будуть відключення на великих ділянках”, — повідомив голова “Нафтогазу”.

Україні потрібно близько 10 мільярдів доларів на імпорт газу.

Додамо

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна готова до опалювального сезону на 75%, але головний ризик – терористичні акти росії проти критичної інфраструктури, тому уряд виділив 1,4 млрд грн на обладнання, щоб реагувати у випадку необхідності.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*