На Закарпатті проходить міжрегіональний форум на тему співпраці влади та бізнесу

Фото: Закарпатська обласна рада

На форумі зібралися представники з інших міст України, а також партнери з сусідніх держав

За інформацією Закарпатської обласної ради, у заході за участю представників Польщі, Словаччини, Угорщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Рівненщини, та Закарпаття обговорюють інвестиційну привабливість України та Закарпаття, можливості розвитку експорту України на державному та регіональному рівнях, міжнародний досвід залучення інвестицій та — про виклики і можливості розвитку крафтового і локального виробництва.

«Для нас, як для представників влади, у першу чергу хочеться, звичайно, почути бізнес. Бізнес, на чиї плечі сьогодні лягла економіка наших регіонів. Почути так званий фідбек: чого вам, шановні наші підприємці, бракує для ведення вашої справи, які основні перешкоди існують у вашій роботі і ваше бачення їх подолання. По-друге хочеться почути наших дипломатів та гостей з Польщі, Угорщини та Словаччини. Почути, як у вас у єврозоні, куди ми рухаємося, поставлена співпраця між владою і бізнесом. Упевнений, ваші практики можуть стати нам та нашим підприємцям у пригоді. Дякую програмі ПРООН за організацію такої зустрічі. Наголошую, що дуже важливо не заговорити тему, а винести з неї конкретний продукт, адаптований під воєнний час…»

звернувся до учасників форуму заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук.

Плідної роботи та добрих результатів бажали учасникам і голова Закарпатської ОВА Віктор Микита та представники програми ПРООН. Участь у заході також беруть депутати облради Юдіта Петеї та Василь Іванчо.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*