Навчання в умовах війни: поради психологині Світлани Ройз

Новий навчальний рік почнеться в умовах невизначеності та нових викликів. Війна в Україні зламала плани, звичну систему навчання. Питання безпеки наразі є найактуальнішими в підготовці до навчального року: від укриттів до випрацювання алгоритму дій під час тривог. Школи готуються як до формату офлайн, так і дистанційного, а в деяких варіантах – змішаного. Питання психологічної допомоги та порад щодо навчання під час війни набувають особливого значення.

Саме тому український освітній проєкт Educational Era спільно з журналом Куншт сформували декілька важливих блоків на основі порад від психологині Світлани Ройз.

Організація навчального простору вдома для школярів початкових класів, а також передпідліткового та підліткового віку, ритуали під час навчання, розвиток концентрації та підтримка батьків – всі ці поради можна знайти в інфографіці.

Більш детально про корисні практики та ігри, що можуть допомогти батькам під час війни, можна знайти в посібнику «Стресостійке дитинознавство» від Світлани Ройз.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*