![Снимок экрана 2022-10-06 в 21.52.35](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/Snymok-ekrana-2022-10-06-v-21.52.35-678x381.png)
Майже 10 тонн картоплі для переселенців зібрали у селі Ворочово Перечинської громади Ужгородського району. Про це йдеться у сюжеті “Суспільне Ужгород”.
Навесні громаді передали дві з половиною тонни насіннєвої картоплі за програмою підтримки внутрішньо переміщених осіб. Допомогу отримали від ООН. Висадили її на вільному полі у Ворочові. Збирають урожай самі переселенці.
Микола Гречанюк приїхав з Бучанського району Київської області на початку березня. Він живе в школі Перечинської громади. Пан Микола збирає картоплю другий день: “Я сам із села, звик до такої роботи. Мені це подобається. Виходить, ми самі для себе стараємося”.
Залишити відгук