Поглиблення у красу: кращі туристичні маршрути Закарпаття (ФОТО)

Фото: Ужгород24

Закарпатські гори, з їхньою величною красою та багатим культурним спадком, пропонують безліч варіантів для незабутніх туристичних пригод

Ось кілька найкращих маршрутів, які варто розглянути під час вашої наступної подорожі до Закарпаття:

1. Маршрут Говерли

Це найвища гора України (2061 метр), а значить, і Закарпаття. Підкорення Говерли – мрія багатьох туристів. Маршрут починається зі села Ворохта і пролягає через чарівні ліси та альпійські луки. Під час підйому ви насолоджуєтеся неймовірними видами Карпат та досвідом спілкування з місцевими гірськими жителями.

Фото: karpatium

2. Трекінг на Синевирську полонину

Синевирська полонина вражає своєю красою та панорамними видами на гори. Маршрут розпочинається з села Колочава та пролягає через засніжені луки, де ви можете зустріти пасовища овець та корів, а також насолоджуватися кришталево чистими струмками.

Фото: karpatium

3. Екскурсія в Національний Природний Парк “Синевир”

Парк “Синевир” славиться своєю унікальною флорою та фауною. Маршрути в парку пролягають через густі ліси, де ви можете зустріти рідкісні види рослин та тварин. Не пропустіть відвідати Синевирське озеро, що вважається одним з найчистіших озер в Україні.

Фото: tourinform

4. Похід до гори Петрос

Гора Петрос знаходиться на кордоні з Румунією і пропонує неймовірні види на Карпати. Маршрут до гори включає переходження через потоки, величезні скелі та дикий ліс. Під час підйому ви можете зустріти пасовища овець та буфало, які додають аутентичності вашому досвіду.

Фото: world-for-travel

5. Трекінг до водоспаду Шипіт

Водоспад Шипіт – це один з найвищих водоспадів в Україні, що розташований на Синевирській полонині. Маршрут до водоспаду пролягає через живописні долини та потоки, що робить його ідеальним для любителів трекінгу.

Фото: karpatium

6. Гора Мармароська

Це одна з найкрасивіших та найживописніших гірських масивів. Тут ви можете піднятися на гору Піп Іван, а також відвідати Мармароські та Драгобратські озера.

Фото: mount-day

Подорож по цим маршрутам дозволить вам зануритися у природну красу Закарпаття та отримати незабутні враження від цієї унікальної області. Насолоджуйтеся своєю подорожжю!

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*