Понад 230 порушників кордону затримали за тиждень прикордонники

Фото: ДПСУ

У порівнянні з минулим тижнем показники інтенсивності пасажиропотоку змінилися несуттєво

За інформацією Держприкордонслужби, за минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули 415 тисяч осіб та 102 тисячі транспортних засобів.

Інспектори в пунктах пропуску викрили 11 осіб, які намагалися незаконно перетнути кордон. Крім того, виявили 65 чоловіків призовного віку, громадян України, які намагалися під час виїзду за межі країни використати документи з ознаками підроблення (довідки, посвідчення, свідоцтва про народження дітей тощо). У їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Ще понад 900 осіб отримали відмову у пропуску через державний кордон у зв’язку з відсутністю законних підстав для перетину.

Також прикордонники припинили спроби незаконного переміщення через кордон понад 1000 пачок сигарет, 8 одиниць холодної зброї, понад 400 пігулок психотропної дії та 26 грамів наркотичної речовин. Виявили 3 транспортних засоби, які експлуатувалися з порушенням чинного законодавства.

За вчинення правопорушень притягнуто до відповідальності більше 200 осіб, накладено штрафів на суму понад 114 тисяч гривень.

За звітний період оформили 641 автомобіль з гуманітарною допомогою.

Більше інформації, оперативні новини та коментарі в нашому телеграм каналі. Підписуйся та будь в курсі подій.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*