Посольство США в Москві закликало своїх громадян негайно залишити Росію

Фото: nbcnews

Росія може відмовити громадянам з подвійним громадянством визнавати громадянство США, відмовити їм у доступі до консульської допомоги США, перешкодити їх виїзду з Росії та призвати громадян із подвійним громадянством на військову службу.

Про це повідомляє U.S. Embassy & Consulates in Russia

 Посольство США закликає своїх громадян не їздити до Росії, а ті хто проживає там, або подорожує повинні негайно залишити країну.

Варіанти комерційних рейсів наразі вкрай обмежені та часто недоступні за короткий термін. Наземні маршрути на автомобілях і автобусах ще відкриті. Якщо ви хочете покинути Росію, вам слід якомога швидше зробити це самостійно. Посольство США має серйозні обмеження щодо надання допомоги громадянам США, і умови, включно з варіантами транспортування, можуть раптово стати ще більш обмеженими повідомляє

посольство США в Москві

Крім того,посольство нагадує, що громадянам США, які знаходяться на території Росії «не гарантується право на мирні зібрання та свободу слова»

Уникайте будь-яких політичних чи соціальних протестів і не фотографуйте персонал служби безпеки на цих заходах. Російська влада заарештувала громадян США, які брали участь у демонстраціях

посольство США в Москві

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*