Шоу-бізнес, вигорання та поїздка в Ужгород: Ілона Сергеєва про важливі теми на сьогодні

Гример телеканалу Інтер та YouTube-каналу Новини.LIVE  Ілона  Сергеєва  розповіла журналістам Ужгород24 про свій творчий шлях, вигорання на роботі, натхнення, а також привідкрила завісу своєї теми на творчому благодійному вечорі «Пані», який відбудеться 7 березня в Ужгороді

Ілона Сергеєва – тендітна мисткиня, яка все життя йшла за покликом серця та змогла досягти успіху в улюбленій справі. Про роботу гримера на телебаченні та багато іншого Ілона Сергеєва поділилася в ексклюзивному інтерв’ю Ужгород24.

З чого почалася Ваша карʼєра, які труднощі чи внутрішні перепони Вам довелося подолати, щоб працювати в команді телеканалу «Інтер»?

Коли я починала працювати, то не думала, що це буде настільки серйозно, що саме це буде роботою мого життя. Мені було просто цікаво вивчати фірми, асортимент косметики, як все змішується, поєднується. І ось так, граючись, доля звела мене з Мариною Борщевською (стиліст та візажист – ред.), якій я дуже вдячна, адже це вона затягла мене у світ шоу-бізнесу. Хоча навіть тоді це все відбувалося легко, ніби граючись, я все більше захоплювалась цією справою. Потім я випадково потрапила на один телеканал, після чого теж випадково потрапила на телеканал «Інтер». Це все доля, все складалося, як пазл, без перепон. Звичайно, я закінчувала ще паралельно навчання, у мене є вища художня освіта. Тобто для мене це було дуже легко, ніби початок цікавої гри, яка вже перейшла в серйозну справу. На телебаченні я працюю з гримом, а коли мене запрошують на зйомки, фотосесії, весілля, то це вже візаж. Тобто в різних сферах використовуються різні засоби.

Як змінилася Ваша робота після 24 лютого 2022 року?

Після 24 лютого я поїхала, мене не було в Києві півроку. Коли я поверталася, то у мене взагалі не було ніякої роботи, тому що спочатку телеканал трошки прикрили, а коли він увійшов у телемарафон, то там працювали дівчата, які залишились на той момент в столиці. Тому, коли я поверталася, то розуміла, що у мене немає роботи і мені треба знаходити щось нове. Але, вочевидь доля любить мене, і вже через деякий час відкрилася ще одна ставка на телеканалі, і мене знову запросили. Хоча, десь внутрішньо я вже прощалася з цією роботою, думала, що в якомусь сенсі “переросла” її. Крім того, багато чого змінила війна. І не зважаючи на красиву історію про червону помаду (історичний факт, коли червона помада була символом протесту під час війни – ред.), дівчата не йшли до візажистів або гримерів за її нанесенням (посміхається). Але з часом люди почали потрохи повертатися до звичного образу життя, щоб хоч якось підняти собі настрій. Наприклад, зараз дуже багато дівчат влаштовують собі фотосесії в українському народному стилі, під ці образи я роблю яскраві макіяжі. Насправді, це заряджає, дає сили йти вперед, адже навіть у цей час люди шукають та створюють собі прекрасні моменти, в яких я можу брати участь та відволікаюся від тих жахіть, які доводиться переживати в Україні.

Що чи хто Вас найбільше надихає у роботі?

Мене найбільше надихають, звичайно, люди. На роботу можна прийти втомленим, з поганим настроєм, але коли ти починаєш працювати з людиною, то енергетично заряджаєшся її настроєм. Я можу прийти енергетично змученою, просто “на нулі”, але спілкування з людьми надає сили та надихає. Я взагалі, дуже захоплю.сь людьми. А коли я бачу, що в людини після роботи зі мною починають сяяти очі, вона змінюється не тільки зовнішньо, але й внутрішньо, у неї з’являється  блиск в очах – це надає мені крила, стимул, від якого хочеться йти далі, щось робити.

Як Ви боретеся з вигоранням на роботі?

Я зіштовхувалася з вигоранням, адже коли ти багато працюєш, то втомлюєшся не тільки фізично, але й морально, емоційно. Адже, працюючи в тісному контакті з людьми, є свої плюси та мінуси. Як я переключаюся? Намагаюся влітку їздити з родиною на дачу за містом, щоб побути в єднанні з природою, запрошуємо друзів. Також мінімізую свою увагу від гаджетів, новин, виїжджаємо на озеро. Тобто намагаюся оточити себе мінімальною кількістю людей, проводжу час з рідними та природою. А взимку влаштовуємо прогулянки набережною з друзями, родиною. Під час цього ми переключаємося з роботи на спілкування одне з одним та заряджаємо один одного енергією.

У Вас, як у гримера, є свої «фішки», які Ви використовуєте у роботі?

Напевно у кожного гримера, візажиста є свої «фішечки», моменти, завдяки яким клієнти повертаються саме до них. Наприклад, я дуже люблю різнокольорові олівці (фіолетові, зелені, блакитні, смарагдові), люблю їх змішувати, поєднувати чи використовувати у самому їхньому вигляді. От саме по цьому той, хто знає мене в роботі, розуміє, що мені потрібно використовувати такі олівчики.

Що порадите молодим дівчатам/хлопцям, які теж прагнуть бути гримером, візажистом?

Я раджу щиро любити  те, що вони роблять, захоплюватися цим, вірити обов’язково у свої сили, багато працювати. Також вміти не просто робити гарний макіяж, а робити так, щоб в людини змінювалося щось всередині, світилися очі. Тоді, коли це буде відбуватися, людина повертатиметься до такого професіонала. Коли ви зможете підсвітити внутрішньо людину, а не тільки зробити гарні тіні, яскраві губи, тоді вона обов’язково до вас повернеться.

«Робота для душі» – чи можна так назвати вашу зайнятість?

Мені дуже подобається те, чим я займаюся. Були різні моменти в життя, пов’язані з війною, і не тільки, коли спадала думка: «Може щось інше спробувати, в цій сфері я вже давно, треба щось новеньке». Але я вірю в символічні знаки, і коли надходили такі думки, то життя так складалося, що відбувалася чи то яскрава зйомка, якийсь поворот у роботі, знайомства, що надихали, і в такі моменти я казала собі внутрішньо: «Ні, це ж круто! Що ще може мені дати такий внутрішній стан, який я отримую від своєї роботи?!». Тому ці думки проходили повз мене. І так, це робота для душі. Але не все так легко, як може здаватися на перший погляд, адже, працюючи на телебаченні, є багато своїх плюсів, але є й моменти, коли тобі треба підлаштовуватися під робочий графік. Наприклад, у нас робочий графік може початися о четвертій ранку, тобто для цього тобі треба встати о другій і приїхати на роботу вчасно, бо ефір виходить о пів на шосту, о шостій. Також на роботі ти можеш затримуватися і до 24 години. Тому люди, які думають, що так легко і класно працювати на телебаченні, мають пам’ятати про такі моменти.

Ви станете зірковим спікером на благодійному жіночому вечорі «Пані» в Ужгороді. Привідкрийте нам трохи завісу свого виступу – який меседж маєте на меті донести гостям?

Я хочу пояснити, які продукти мають бути в косметичці у кожної жінки, як швидко та просто зробити щоденний привабливий макіяж, завдяки якому жінка буде відчувати себе більш впевненою.  Хочу надихнути жінок, щоб вони почали хотіти робити щось зі своїм обличчям, вдосконалити та підкреслити свою красу. Пояснити їм, яке внутрішнє світло може з’явитися у них після того, як вони почнуть подобатися собі. Це для мене важливо і цим я б хотіла поділитися з іншими та надихнути їх.

Ілона Сергеєва і надалі займатиметься своєю улюбленою справою, а вже 7 березня відвідає благодійний захід «Пані», де впливові та енергійні жінки закриватимуть збір на автівку для бійців.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*