Спогади, гордість та біль: День пам’яті захисників України

Сьогодні, в День пам’яті захисників України, українці згадують героїв, які віддали життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний опублікував відео зі словами “Стоїмо зі щитом. Памʼятаємо всіх, хто на щитах. Вічна памʼять Героям!”.

На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі.

Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Так твориться історія і формується нація, якими захоплюватиметься світ.

Валерій Залужний

Голова Нацполіції України закликав долучитися до наповнення віртуальної книги пам’яті на сайті Національної поліції України.

Ігор Клименко:

Тут історії про наших вірних друзів і побратимів. Тут спогади, гордість і біль рідних, близьких, товаришів… Вічна пам’ять полеглим захисникам. Схиляємо голови в скорботі і закарбуємо ці слова у своєму серці:
Герої не вмирають!
Вони назавжди в строю…

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*