Туреччина вимагає повернути окупований Крим Україні 

Представник президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана Ібрагім Калин заявив про необхідність повернення незаконно анексованого РФ Криму під контроль України. Джерело: CNN Туреччина вимагає повернення Криму Україні За словами Калина, повернення контролю України над незаконно анексованим Кримом може стати основою мирної угоди між Києвом та Москвою та сприяти завершенню війни.

Анексія Криму Росією є незаконною, і позиція Туреччини щодо цього питання не змінилася з 2014 року. Крим є частиною української території. Це має бути основою будь-якої угоди, яка буде укладена, — зазначив представник Ердогана. Зі свого боку президент України Володимир Зеленський зазначив, що війна із Кремлем може завершитись лише перемогою та поверненням всіх окупованих територій. Голова держави виключив будь-які поступки та компроміси. 

Що для нас кінець війни? Раніше ми говорили: мир. Зараз кажемо: перемога, — наголосив Зеленський. За його словами, Україна не торгує власними землями і людьми. Для нас Україна — це вся Україна. Усі 25 регіонів, без будь-яких поступок чи компромісів. Ми не знаємо цих слів, вони були зруйновані ракетами 24 лютого. І ми піднімемо руки вгору лише один раз — коли святкуватимемо нашу перемогу. Всією Україною. Донбас — це Україна. І ми повертатимемо його, хай яким буде цей шлях. Крим – це Україна. І ми його повертатимемо. Хай яким буде цей шлях. Не хочете, щоб ваші солдати гинули? Звільніть наші землі. Не хочете, щоб ваші матері плакали? Звільніть наші землі. Ось такі прості й зрозумілі наші умови, — зазначив голова держави. 

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*