У Мукачеві відкрили безпековий освітній простір для студентів

Волонтери та викладачі проводитимуть тут заняття, тренінги та воркшопи зі студентами, спрямовані на формування навичок організації безпечного простору для навчання

17 квітня у Мукачеві відкрили безпековий освітній простір для студентів під назвою “Комфорт”, повідомили в пресслужбі Мукачівської міськради.

Цей інноваційний кабінет створений на базі Мукачівського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу МДУ з метою підвищення безпеки та забезпечення протидії булінгу та насильства у закладах освіти.

Проєкт реалізовано за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також за підтримки Мукачівської міської ради та керівництва МДУ.

Кабінет “Комфорт” – це сучасний освітній простір, де студенти отримають можливість вивчати та вдосконалювати знання з питань безпеки, протидії насильству та булінгу.

Одним із перших заходів, запланованих в кабінеті, буде тренінг з організації безпеки у закладах вищої освіти. Він дозволить студентам та викладачам набути практичних навичок та засвоїти ефективні методи забезпечення безпеки на навчальних та студентських майданчиках.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*