Усик вдруге переміг Джошуа

Український боксер Олександр Усик переміг британця Ентоні Джошуа.

Бій Олександра Усика проти Ентоні Джошуа був головною боксерською подією 2022 року у надважкій вазі. Усик та Джошуа вдруге зустрілися у поєдинку за звання чемпіона світу, цього разу у статусі чемпіона підходив українець.

Для Усика цей був лише четвертий у суперважкій вазі і перший у статусі чемпіона у цій ваговій категорії. Джошуа ж вдруге намагався повернути собі титули і знову – у Саудівській Аравії, що йому вдалося у грудні 2019-го проти Енді Руїса.

Перші три раунди пройшли за переваги Джошуа. Британець частіше влучав по Усику, і лише у четвертому українець почав повертати перевагу під себе.

У п’ятому-сьомому раундах боксери почали частіше відкриватися. Більшу перевагу мав Джошуа, однак Усик намагався його не відпускати. А у восьмому раунді британець завдав кілька небезпечних ударів по корпусом українцеві.

Дев’ятий раунд ледь не став ключовим у бою. Джошуа ледь не закінчив поєдинок достроково: одразу кілька серій влучних ударів, після яких Усик зміг встояти. У десятому українець зміг відповісти тим самим, однак у 11-му Джошуа знову ввімкнувся.

Визначати переможця довелося суддівськими записками – за 12 раундів боксери не відправили один одного в нокаут. Вони роздільним рішенням визначили переможцем Усика – українець зберіг звання чемпіона світу!

  • Бій за звання чемпіона світу у суперважкій вазі

Олександр Усик переміг Ентоні Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112, 113-115.

Про це повідомляє http://suspilne.media

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*