Увага! На Закарпатті гідрологічне штормове попередження

Рівень води у річках буде підвищуватися

За інформацією ДСНС Закарпаття, 10-11 лютого на річках утримається висока водність з невеликими коливаннями рівнів води, у верхів’ях річок вдень будуть формуватися максимальні рівні.

Продовжиться утримання води на заплаві:

  • р. Тиса – м. Тячів та м. Хуст;
  • р. Латориця- м. Мукачево, м. Чоп, с. Зняцево;
  • р. Боржава-с. В.Реметети.

В нижній течїї р. Боржава очікується продовження підвищення рівня води на 40-70 см, з утриманням та збільшенням шару води на заплаві, затоплення присадибних ділянок в селах В. Комяти, Сільце а також сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Камянське, В.Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник, Вільхівка, автодоріг Шаланки – В.Комяти, Ком’яти-Заріччя та Гребля-с. Вільхівка (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий).

Очікуємі максимальні рівні води 10-11 лютого:

  • р. Тиса-м. Тячів 370-420 см над нулем поста (рівень на 8:00 10.02 – 340 см), утримання води на заплаві міждамбового простору (І рівень небезпеки – жовтий);
  • р. Тиса-м. Хуст 400-450 см над нулем поста (рівень на 8:00 10.02 – 388 см), утримання води на заплаві міждамбового простору; перелив води через дорогу Хуст-Сокирниця-Стеблівка; затоплення сільгоспугідь сіл Вишково, Стеблівка, Сокирниця, Велятино, Крива, Рокосово (ІІ рівень небезпеки помаранчевий).

Очікується формування значного місцевого та схилового стоку з затопленням понижених місць, особливо в населених пунктах внаслідок захаращення русел потічків та водовідвідних канав, утворення локальних селів та зсувів перезволоженого ґрунту (ІІ рiвень небезпеки – помаранчевий). По мірі розвитку синоптичної ситуації, будуть уточнюватись гідрологічні прогнози.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*