Ужгородка народила вдома дитину та винесла у пакеті на вулицю

Фото ілюстративне

Жінка народила, поставила дитину спочатку на землю, а сама лягла спати, після чого взяла пакет з «АТБ» та винесла немовля у ньому на вулицю

Як йдеться у вироку суду, стався жахливий випадок 16 лютого 2023 року.

Відомо, що будучи за місцем свого проживання на другому поверсі, у своїй кімнаті, самостійно, без допомоги медичних працівників та спеціалістів в галузі акушерства, народила дитину.

Після цього жінка залишила маленьку дівчинку на підлозі, а сама відійшла від новонародженої дитини та лягла спати на ліжко. Через деякий час піднялась з ліжка та поставила новонароджену дитину до пакету з маркуванням «АТБ», білого кольору, винесла з будинку і залишила на задній сторонні подвір`я.

Через п’ять днів, 21 лютого 2023 року на подвір`ї будинку було виявлено тіло новонародженої дитини жіночої статті, на якій наявні ознаки від укусів тварин. 

Під час судового засідання прокурор уклав з Юлією Мокшайт угоду про визнання винуватості. Зважаючи на це, суддя Олеся Лемак визнала ужгородку винною у залишенні в небезпеці, що спричинило смерть дитини, і присудила їй 5 років ув’язнення. Від відбування призначеного судом покарання обвинувачену звільнили з випробувальним строком на 2 роки.

Вирок може бути оскаржений у Закарпатському апеляційному суді.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*