В Ужгороді поліція перевіряє інформацію про побиття дитини у приватному садочку

У мережі з’явилась інформація про ймовірне побиття дитини, яка ходила до одного із центрів розвитку в місті. Про випадок на своїй сторінці Instagram повідомила відома українська блогерка Тетяна Коряк.

Жінка з родиною – переселенці з Харкова і наразі проживають в Ужгороді.

З її слів, дівчинку у центрі штовхнула вихователька, через що у дитини на тілі з правої сторони з’явились синці. Дівчинка розповіла мамі, що просто хотіла подивитись в дзеркало. Також у відео повідомляється, що синці помітив батько на другий день, так як першого дня дитина вдома не переодягалась, а дорослі були зайняті днем народженням Тетяни.

У поліції Суспільному повідомили, що наразі перевіряється інформація про нанесення легких тілесних ушкоджень дитині. 12 червня від батьків поступила заява. Відкрито провадження за ч.1 ст.125. Судово-медична експертиза повинна встановити характер та ступінь отриманих ушкоджень.

Тетяна Коряк поки не прокоментувала інформацію журналістам.

У той же час директор закладу телефоном заперечив звинувачення жінки у нанесенні ушкоджень її дитині. За його словами є свідки, які бачили, що дитину не штовхали та не ображали. Він вислухав позицію виховательки та очевидців і стверджує, що до дитини ніхто погано не відносився, не дивлячись на те, що дівчинка могла дозволити собі бити інших дітей та вилаяти вихователів.

Наразі відомо, що директор також готується звернутись до правоохоронців із заявою про наклеп та до органів опіки для перевірки умов, в яких виховується дитина.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*