В Ужгороді відкрили центр рекрутингу української армії

Центр відкрили сьогодні у приміщенні Ужгородської міської ради, а саме у ЦНАПі, за адресою пл. Поштова, 3

Це вже 19-ий центр в Україні, його створили у співпраці Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, Ужгородської міськради і Закарпатської ОВА, інформують в пресслужбі Ужгородської місськради.

Центр працюватиме як консультативно-інформаційний офіс, який, за необхідності, здійснюватиме супровід зарахування охочих вступити до Сил оборони. Графік роботи: понеділок- четвер – 9:00 – 16:00; п’ятниця – 9:00 – 13:00. Звертатися можна і за номером телефону +38095 74 89 315 (працюють і месенджери Viber та Telegram) або на електронну пошту [email protected]

У центрі допомагатимуть отримати посаду в Збройних Силах України та інших військових формуваннях Сил оборони відповідно до побажань та кваліфікації людей, які звертатимуться, розповів Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець. Рекрутинг дозволяє оптимально обрати для людини і військову спеціальність і підрозділ, вакантних посад багато. Цивільні рекрутери, а це адміністратори ЦНАПу, супроводжуватимуть людину, яка є військовозобов’язаною, і з питань контракту, і з питань тієї військової частини, куди вона хоче потрапити. Ці працівники не видаватимуть повістки про мобілізацію, їхня функція – суто комунікативна.

🗣️«Наша мета створити мережу таких центрів, щоб кожна людина, яка шукає своє місце в захисті Вітчизни, могла сюди прийти і зʼясувати всі повʼязані з цим питання. Рекрутинг – це найперше про добровільне долучення до захисту Батьківщини», – додав Олексій Бежевець. Поінформував, що планують цьогоріч відкрити у найближчі 2-3 місяці ще стільки ж рекрутингових центрів у різних регіонах, загалом близько 40.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*