Від початку війни близько 600 тисяч українців повернулися на роботу – Мінреінтеграції

Фото: Профспілка працівників освіти і науки України

З березня минулого року близько 600 тисяч українців повернулися до роботи, а вже станом на кінець року кількість найманих працівників за даними Реєстру застрахованих осіб становила 8,6 мільйона.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

У міністерстві повідомляють, що від початку війни змінилися тенденції на ринку праці. Наразі спостерігається найбільший попит на фармацевтів, сімейних лікарів і психологів. Це пояснюється тим, що значна частина медичних спеціалістів зараз надають допомогу бійцям на фронті, тому зростає їх затребуваність у цивільному житті.

Також збільшується попит на психологічну допомогу. Якщо раніше культура звернення до психологів в Україні була нерозвинена, то зараз українці більш охоче йдуть на контакт із фахівцями. А от до прикладу на за звільнених та деокупованих територіях є підвищений попит на комунальних працівників, водіїв, енергетиків, будівельників різних кваліфікацій.

Активно Державна служба зайнятості зайнялася перекваліфікацію за робітничими професіями. Крім того, службою зайнятості було розроблено 17 нових освітніх програм в ІТ-сфері.

В Україні діють урядові програми зі стимулювання підприємництва та зайнятості. Підприємці мають можливість отримати від 50 до 250 тисяч гривень на створення або розвиток власного бізнесу.

Ужгород24 раніше повідомляв, що для розмінування усієї території України знадобиться 70 років – Мінекономіки.

Більше інформації, оперативні новини та коментарі в телеграм каналі Ужгород24 Підписуйся та будь в курсі подій.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*