Ворожі атаки не припиняються – звернення Президента Володимира Зеленського (відео)

Ворог здійснив другу хвилю терористичної атаки проти нашої держави. За сьогоднішній ранок – 28 ракет, із них 20 збито. Понад 15 безпілотників, майже всі – ударні іранські. Більшість збито.

Про це, у своєму вечірньому зверненні, заявив Президент України Володимир Зеленський.

У своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський спочатку подякував всім нашим бійцям Повітряних сил, Сухопутних військ і розвідки, які залучені за їх роботу та захист нашої держави від цих російських ударів!

І, до речі, за поданням військового командування хочу відзначити ще за вчорашній день солдата Дмитра Шумського (зенітно-ракетний взвод 57-го окремого радіотехнічного батальйону, Чернігівський напрямок).

10-го жовтня Дмитро Шумський проявив відмінні навички та реакцію і за допомогою ПЗРК «Стінгер» збив дві крилаті ракети терористів.

Одна людина врятувала десятки життів. Дякую за це!

Володимир Зеленський

Як зазначив Президент, по всій території країни швидко й ефективно відбуваються відновлювальні роботи.

Де були руйнування – всюди буде оновлена інфраструктура. Де були втрати – вже є або ще будуть будівництва. Де були будь-які надії ворога – будуть руїни російської державності

Володимир Зеленський

У своєму зверненні, Зеленський подякував також за рятування кожного життя  рятувальникам та лікарям та всім українцям, які вчора дослухалися й обмежили власне споживання електрики у пікові години – із 17-ї до 22-ї.

Президент зазначив, що завдяки українцям вчора вдалось зберегти в середньому по країні десяту частину енергії, що дало змогу системі працювати стабільніше. Проте,  в ці пікові години для кращої стабільності потрібно  берегти чверть електрики . Тому Зеленський просить і надалі обмежитись у використанні електроенергії у час пік.

Сьогодні і найближчим часом варто це робити. Будь ласка, переносьте споживання енергії технікою, що потребує багато електрики, на інші години доби. Це нескладно для окремої людини, і це дає великий результат у межах всієї нашої країни

Володимир Зеленський

Попереднє звернення Володимира Зеленського тут

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*