![310963499_2280282865474541_725701126867785886_n](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/310963499_2280282865474541_725701126867785886_n-678x381.jpg)
Днями у м.Копер (Словенія) відбувся Кубок світу з Таеквон-До, в якому взяли участь більше 1300 учасників з 52 країн світу.
В складі збірної України виступала наша ужгородка Дарина Королович, в категоріі серед юніорок 15-17 років до 57 кг, під керівництвом тренера Владислава Короловича у команді Korolovych Team.
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/2-2-819x1024.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/22-821x1024.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/d4-1-1-768x1024.jpg)
Вона провела 5 переможних поєдинків і стала переможницею Кубку світу з Таеквон-До.
За результатами змагань спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До здобули 23 золоті 12 срібних та 26 бронзових нагород, та за результатами змагань посіли перше загальнокомандне місце серед 123 команд світу!
Залишити відгук