З двома бронзовими медалями повернувся додому закарпатський біатлоніст

В Ужгороді зустріли “бронзового” чемпіона Сергія Романюка, який щойно повернувся із Швеції.

Про це йдеться в репортажі М-студіо.

27-ми річний спортсмен житель села Чорна Тиса, що на Рахівщині, виборов бронзові нагороди на змаганнях з біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

Сергій став призером Чемпіонату світу. Дві бронзові медалі він виборов у дистанціях 7 та 10 метрів із біатлону. Руку Сергій втратив ще в дитинстві. Біатлоном займається вже більше 10 років. До змагань готувався посилено. Своїй перемозі завдячує тренерам та батькам. Хлопець каже, на здобутому зупинятися не планує. Трохи відпочине і знову приступить до тренувань. Адже вірить, попереду ще не одна перемога.

Більше інформаціїї, оперативні новини та коментарі в телеграм каналі Ужгород24. Підписуйся та будь в курсі подій

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.