З порту “Південний” вийшло перше з лютого судно з українським продовольством

У ході реалізації “зернової ініціативи” вранці 8 серпня з порту “Південний” вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством – балкер SACURA прямує до Італії.

❗️ «Зернова ініціатива»: відправлено перше судно з продовольством з порту «Південний»

В ході реалізації «зернової ініціативи» сьогодні вранці з порту «Південний» вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством – балкер SACURA прямує до Італії.

Судно об’єдналося в караван із балкером ARIZONA, яке відправилось з порту «Чорноморськ» в Туреччину. На борту обох суден 60 тис. тонн агропродукції.

💬«Сьогодні до реалізації Ініціативи повноцінно залучено найбільший український порт – «Південний». Таким чином усі порти Великої Одеси задіяні для експорту агропродукції.

Наразі наша ціль – нарощування перевалки в портах. Протягом 2-х тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3-5 суден на добу.

Працюємо з гарантами домовленостей, щоб «зерновий коридор» працював безперебійно і були дотримані усі безпекові вимоги до судноплавства», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

📒 Нагадаємо, 22 липня в Стамбулі за пропозиції Організації Об’єднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний».

На враховуючи відправлених сьогодні суден, в рамках реалізації домовленостей з портів уже вийшли 8 суден з українською агропродукцією.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*