Закарпаття отримало партію гуманітарної допомоги від угорських партнерів

Фото: Мирослав Білецький

Медичні препарати та сучасні апарати ШВЛ були передані для Закарпаття

Передача відбулася за участі керівництва краю та Генерального консула Угорщини в м. Ужгород Йожефа Бачкаі, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Країна-сусідка зреагувала на потребу області у медичних засобах, тому зібрала і привезла 5 нових сучасних апаратів ШВЛ, 7 шприцевих насосів, а також лікарські препарати, що мають протизапальну дію, – незамінний засіб на передовій.

пише політик.

Зазначається, що Закарпаття має сталу і тісну співпрацю з Угорщиною. Ще до початку повномасштабного вторгнення країна-сусідка підтримувала наш край. Після 24 лютого ми отримували десятки вантажів із продуктами харчування, предметами гігієни, товарами першої необхідності. Угорщина приймає українських дітей на літній відпочинок та оздоровлення.

Окремий напрям співпраці – медична сфера. До прикладу, з 2017 по 2022 роки партнери передали Закарпаттю 110 700 доз вакцин від різних інфекційних хвороб на загальну суму близько 50 млн грн. Наші медичні заклади отримували важливе обладнання – від апаратів УЗД до рентгенівських мобільних систем, інкубаторів для новонароджених та санітарного автомобіля.

Читайте на Ужгород24:

Запорізький державний медико-фармацевтичний університет релокується на Закарпаття

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*