Закінчення пандемії COVID-19 вже близько

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я вважають, що коронавірусна пандемія завершиться вже в найближчому майбутньому.

Про це заявив Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус, передає Reuters.

Минулого тижня смертність від COVID-19 на нашій планеті була мінімальною з березня 2020 року. З такою оптимістичною заявою виступив гендиректор ВООЗ Тедрос Гебреєсус. Він назвав нинішню позицію найкращою за весь період пандемії для її завершення.

Ми ще не там, але кінець вже в полі зору

Тедрос Гебреєсус

Глава ВООЗ також вважає, що країнам потрібно зосередитися тепер на щепленнях серед найуразливіших верств населення, включаючи осіб похилого віку, медичних та соціальних працівників, а також пацієнтів із хронічними хворобами, які послаблюють їхній імунітет. ВООЗ вважає за необхідне охопити щепленнями не менше 70% населення нашої планети.

Урядам держав порадили підтримувати адекватні запаси медичного обладнання та медичних працівників, продовжувати компанію з вакцинації населення та “придивитися до своєї політики”, аби країни були підготовлені на випадок розповсюдження інших вірусів.

Зазначимо, що минулого тижня від коронавірусу померло близько 11 000 людей. На піку пандемії ця цифра була у США лише за кілька днів.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*