Завершення конфлікту почнеться після зими – Буданов

Фото: ОП

На початку наступного року війна з росією стихне, а після зими почнеться завершення конфлікту з виходом на адміністративні кордони України 1991 року. Ймовірно, Збройні Сили України увійдуть на територію Кримського півострова вже до кінця весни 2023 року.

Про це повідомив в ефірі національного марафону новин  начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов

Кирило Буданов у своєму інтерв’ю зазначив, що нам не потрібно боятися мобілізації, яку зараз проводить ворог.

Не потрібно боятися мобілізації. Насправді, це подарунок для нас. Це тільки пришвидшить процес, який уже неможливо спинити. Це агонія. Вони зараз зіткнуться з проблемою, яку ми вже пережили. Це, до речі, третій епізод в історії рф, коли відбувається мобілізація: 1914-го, 1941-о і втретє – 2022-го року. росія загнала себе в глухий кут. Із нього в принципі ще реально вийти. Це визнання того, що сталась помилка. Вони знають, як це показати. Механізми і модель опрацьовані. Нам дуже чітко відомо – вихід на адміністративні кордони 1991 року і почати спробувати вибудувати якийсь діалог з сусідами і світом. Але це автоматично означає трансфер влади.

Кирило Буданов

Як зазначив Буданов, основне завдання та ціль військово-політичне керівництво це повернення Україні адмін-кордони станом на 1991 рік, це стосується і Криму і Донбасу і всіх окупованих територій.

Кирило Буданов впевнений, що війна скоро закінчиться.  

Взимку значною мірою війна стихне, а ось після зими почнеться завершення цього конфлікту, з виходом на першому етапі на адмін-кордони станом на 1991 рік

Кирило Буданов

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*